Збираємо огірки правильно

31.10.2014

Огірки для мене символізують літо. Хрусткі, зелені, ароматні і смачні — вони ховаються поміж лапатого і колючого листя. Є багато порад про те, які сорти краще садити, коли, як, чим їх підживлювати і з якою періодичністю поливати. А чи замислювалися ви над тим, як правильно збирати огірки?

Для початку потрібно визначитися, які огірки ви хотіли б зібрати? Це залежить від того для чого вони далі будуть використовуватися. Якщо для консервування - значить огірочки мають бути не великі - не більше 10-15 см довжиною. Для салатів і просто на стіл - від 10 см і більше. Якщо ви хочете отримати огірок довжиною 20 см (залежно від сорту) – не чекайте 2 тижні. Огірки дуже швидко ростуть і Ви однозначно отримаєте переросток. 2 або 4 дні – оптимальний термін, через який потрібно збирати урожай. Якщо зберете урожай пізніше, то отримаєте жовтих пузатиків з жорсткою шкіркою, які вже ні в салат ні для консервування не підходять. Обов’язково потрібно видаляти всі перестиглі, подряпані, гачкуваті огірки - так ви підвищите врожайність наступних плодів. Огірки краще обрізати від стебла, а не відкручувати чи обривати.

Є 3 правила, яких потрібно дотримуватися при збиранні огірків:

  1. Всі овочі збирайте тільки в суху погоду. Овочі, зібрані в дощову пору, гірше зберігаються і схильні до гниття. Крім того, вони менш корисні: і мінеральних речовин (особливо калію) і вітамінів в них набагато менше, зате більше води. Водянисті і позбавлені смаку овочі - результат їх збору  відразу після дощу.
  2. Збирайте овочі тільки рано вранці або ввечері. Це правило особливо важливе в суху жарку погоду - зібрані на спеці плоди швидко втрачають товарний вигляд і також поступаються за смаковими і корисними якостями тим, що зібрані на сході або на заході сонця.
  3. Ніколи не чекайте повної стиглості плодів. Є таке поняття як «технічна стиглість» - це коли огірок практично поспів, але до тієї зрілості, яку б ми хотіли бачити у себе на столі (біологічна стиглість), залишається декілька днів. Так от, все треба збирати виключно в стадії технічної стиглості. За винятком тих плодів, які ви відразу ж використаєте в їжу. А тепер невелика підказка для дотримання третього правила: як повинні виглядати плоди в стадії технічної стиглості? Раніше ознакою переростання була жовтизна, але зараз виведено багато сортів і гібридів, які взагалі не жовтіють. Тому орієнтуйтеся по максимальному розміру і ступеню огрубіння шкірки.

Зібрані огірочки відразу потрібно помістити в прохолодне місце, а якщо ви їх збираєтеся консервувати одразу - залити холодною водою. Якщо Ваші огірки плетуться по землі, а не по кукурудзі чи жердинах – обережно ходіть, щоб не наступати на стебла і не пошкодити їх! А ще пам’ятайте, що огірки вони як гриби – один раз пройшов і не бачиш, пройшов вдруге по тому ж місцю – обов’язково знайдеш!

Дотримуючись цих нескладних правил ви отримаєте максимальний врожай і чудові запаси на зиму!